Okresní kolo závodu vlčat a světlušek ve Vrbátkách 7.5.2016 - krátká verze

Po dvou letech jsme se opět účastnili Závodu vlčat a světlušek. Okresní kolo tentokrát pořádal Přístav Tamatea ve Vrbátkách. Za účasti závodících Štěpána, Bohdanky, Mishy, Zey, Dana a Domči a doprovodu Míši, Erika a Kartága jsme dorazili na místo startu. Celkem tu bylo 17 družin v dívčí i chlapecké kategorii. Závod byl začleněn do tématu filmu Mimoni. Takže po nástupu v krojích tu vládla modrá a žlutá barva. Na trati se šestky musely poprat se stanovišti zdravovědy, skautských znalostí, fyzické zdatnosti, řešení krizových situací, vyhledávání informací, přípravou svačiny, manuální zručností, logického myšlení a schopností orientace. Konkurence byla velká, ale děti se snažily. Po doběhnutí byly rozjívené a těšily se na vyhlášení výsledků. Nakonec se umístily na 8.místě. Děkujeme za reprezentaci Konice!

Dlouhá verze