11. ročník Akce Noční Konice 29.-30.4.2016 - krátká verze

Na letošní již 11.roční Akce Noční Konice se sešlo na 31 dětí. Po slavnostním zahájení se jedna skupina dětí vydala hrát Boj o vlajku a druhá skupina zůstala v klubovně, kde vyráběly chobotničky z vlny. Před setměním se dítka rozdělila do 6 skupin po 5 a po vyluštění první šifry vyběhly do útrob Noční Konice. Hledání a plnění úkolů jim ztěžovali chytači. Večer jsme se přesunuli do školní tělocvičny, kde jsme hráli fotbal, pak šli na procházku do Březska a nakonec tu spokojeně usnuli. V sobotu dopoledne pak bylo vyhlášení výsledků. Když pomineme absolutní vítězství skupiny našich dospělých skautů Scoia´teal, tak se na prvním místě umístila hlídka ve složení: Aneta, Amálka, Štěpa, Sam, Andrea. Samozřejmě blahopřejeme i dalším hlídkám. Závěrem chci poděkovat sponzorům akce: fa Mrňka, a.s. Konice, Jakub Vlček – Konice, fa Quilting Konice, fa Marek spedition Konice a Projekční kancelář Ing. Vladimír Hirt.

Dlouhá verze