Vánoční besídková pařba 11.-12.12.2015 - dlouhá verze

Od 11. do 12. 12. Jsme měli Vánoční besídku. Bylo tam hodně dětí, že kvůli tomu večer musel Erik odjet domů, protože neměl kde spát.
Když už všichni byli v klubovně, zahájili jsme a zpívali koledy. Potom jsme se dívali na fotky a video. A když jsme se dodívali, přišel Ježíšek. Rozbalili jsme si dárky a všichni z nich měli radost. Poté holky připravily večeři. Než jsme se vydali pouštět ohňostroj, podívali jsme se na film - V hlavě. Po ohňostroji se na náměstí hrálo na schovávanou. Když všem byla zima, přemístili jsme se do klubovny, kde jsme se dívali na film, než všichni usnuli. Ráno byla rozcvička a snídaně. Potom nám pustili film- Střihoruký Edward. A po úklidu se všichni rozutekli domů.
Účast: Vlčata a světlušky: Tadeáš Křupka, Ondra Křupka, Sebastian Kutý, Adam Matůš, Michal Krejčí, David Janeček, Krista Přikrylová, Misha Sikorová, Pavla Kvíčalová, Zea Lillie, Míša Hájková, Amálka Mlynárová, Elenka (neskautka), Dan Šišma, Domča Šišmová, Štěpán Bednář, Bohdanka Švecová. Sokoli: Tom Šilhan, Filip Matůš, Klára Švecová, Ondra Janeček, Aneta Gottwaldová, Filip Křivánek, Valča Pírková. Roveři a vedoucí: Ráďa Švec, Erik James Leckie, Vlaďa Hirt – Kartágo.

Valča Pírková