Podzimní dovádění v Kyjově 30.10.-1.11.2015 - krátká verze

Na letošní dovádění o podzimních prázdninách jsme vyrazili do Kyjova. Po příjezdu a ubytování jsme navštívili vlastivědné muzeum, kde nás strašila nebo těšila i vycpaná zvířata. Nezapomněli jsme také na noční vycházku do centra, kde jsme hráli na schovávanou. V sobotu jsme navštívili Veselí nad Moravou, kde jsme navštívili park, centrum a vyřádili se u kašny. O volných chvílích jsme hráli v místní skautské klubovně spoustu her a užívali si zábavy. V neděli jsme pak vlakem dorazili domů. Podzimního dovádění se zúčastnili: Domča Šišmová, Dan Šišma, Bohdanka Švecová, Zea Lillie, Pavla Kvíčalová, Adam Matůš, Filip Matůš, Tom Šilhan, Beky Leckie, Aneta Gottwaldová, Valča Pírková, Ráďa Švec, Matěj Hudák – Hudy, Erik Leckie, Vlaďa Hirt – Kartágo.

Dlouhá verze