9.ročník Akce "Noční Konice" 11.-12.4.2014 - krátká verze

Letos jsme se sešli opět při dalším ročníku Akce Noční Konice. Sešlo se 47 závodících dětí, rozdělených do skupinek. Po odpolední bojové hře Hurvínek odbojář a rukodělce na Velikonoční téma byla na řadě Noční hra. Po Konici hlídky plnily úkoly jako Brum, brum, poznávání dřevin, Stavění věže ze sirek nebo kostek, učily se uzlovat, sestavovat skautský kroj, luštily zapeklité šifry a hádanky apod. Aby to neměly tak lehké, práci ji znesnadňovali Chytači, kteří jim do průvodek dávali trestné puntíky. Večer jsme si ještě vyšli na Březsko a zahráli fotbálek v tělocvičně.
Nakonec zvítězila hlídka ve složení: Mája Kotrlová (Kostelec na Hané), Tim Williams (neskaut konicko), Aleš Augustin (Kostelec na Hané), Denča Ochranová (Konice), Amálka Mlynárová (Konice).
Absolutními vítězi však byla mimosoutěžní hlídka roverů ve složení: Zbyněk Švec, Filip Pírek – Flipr, Dan Švec, Martin Lysický, Michal Hejl, Honza Hájek – Hája

Dlouhá verze