Oslava vzniku ČSR + Strašidelný večer ve Ptení + Chata Kroměříž 27.-30.10.2010 - krátká verze

O podzimních prázdninách jsme opět uspořádali Podzimní dovádění na chatě, tentokrát v Kroměříži. Z Konice se účastnili: Anetka, Beky, Erik, Honza, Ráďa, Shrek a Kartágo. Začali jsme uctěním památky založení ČSR u mohyly, kde byl navíc i Mates. Tady také Beky a Anetka složily Světluškovský slib a Erik s Matesem slib skautský. Poté jsme se odebrali o Ptení, kde se konal Strašidelný večer s průvodem v maskách po Ptení. Ve čtvrtek jsme konečně vyrazili do Kroměříže. První den jsme stihli navštívit Květnou zahradu, část Podzámecké zahrady a večer noční Kroměříž. Druhý den dopoledne jsme strávili hraním her a odpoledne výletem k Záhlinickým rybníkům. Večer jsme se opět vydali na dětské hřiště a zbytek večera hráli hry v klubovně. Třetí den jsme vylezli na Vyhlídkovou věž a navštívili další část Podzámecké zahrady. Všem se nám tu moc líbilo a ani se nám nechtělo domů, jaká tu občas byla sranda.

Dlouhá verze