Maškarní bál 27.-28.2.2010 - krátká verze

Kolem osmnácté hodiny už se všichni scházeli, až nás tu byla plná klubovna. Z Konice jsme tu byli: Beky, Naháč, Erik, Kuba, Juan, Radek, Flipr, Honza, Hrom, Shrek a Kartágo. Dále tu bylo 18 dětí ze Štarnova, Ochoze a Kostelce na Hané. Pak už se hrály hry a klubovna se proměnila v parket, kde se tančilo a pařilo. Všichni se ale hlavně těšili na tombolu. Losovalo se kolem 30ti cen. Hlavní cenu poukázku zdarma na akci Cimburk, vyhrál Naháč. Kolem půlnoci, jsme ještě malá skupinka vyrazili na noční procházku. Došli jsme až do Březska, kde jsme se povozili na skluzavce. Druhý den jsme stihli ještě zahrát pár her. Pak už nám nezbylo nic, než se rozloučit se a doufat, že maškarní bál bude příští rok zase.

Dlouhá verze