Prodej skautských velikonočních kuřátek 11.4.2009 - krátká verze

S výrobou kuřátek jsme začali už o týden dřív na schůzce vlčat. Na družinové schůzce skautů a skautek jsme je dodělali a nakonec jsme jich měli 160. Pak už ale byla sobota, čas prodávání. Sešli jsme se v 7:30h u klubovny ve složení: Anetka, Jana, Cecilka, Jogin a Kartágo. Vyrazili jsme s 6ti platy kuřátek na náměstí. Začali jsme nabízet kuřátka za 20kč, s tím, že výtěžek je pro nadaci Pomozte dětem. Každý kdo přispěl libovolnou částkou, si kromě kuřátka a dobrého pocitu, odnesl letáček s informacemi o této sbírce. Málokdo odolal roztomilým kuřátkům a malé Anetce, která je nabízela. Největší příspěvek byl 200Kč od p. Hladkého, což potěšilo nejen nás, ale hlavně děti, pro které je výtěžek této sbírky určen. Nakonec jsme z prodaných kuřátek utržili částku …………Kč. Děkujeme všem lidem, kteří přispěli na děti, které neměly tolik štěstí co jiní.

Dlouhá verze