Vánoční besídková pařba 20.-21.12.2008 - krátká verze

Letošní dvoudenní besídky se účastnili: Juan, Arnold, Honza, Martin N, Peťa, Kuba, Anetka, Erik, Beky, Nikola, Jarek, Matěj, Hrom, Jana, Dáda, Michal, Kartágo a ještě několik dalších skautů i neskautů kteří nás na cvíli navštívili. Zahájili jsme besídku jak pokřikem, tak i několika koledami. Pustili jsme si krátký fotofilm o skautech, z Jamboree, z historie atd. Pak jsme si pustili fotovideo z letošního tábora na Baldovci. Většina z nás si přitom zavzpomínala na tu krásnou dobu, kdy jsme tábořili v lůně přírody. Pak už přišel čas příchodu Ježíška. Dárky dostali jednotlivci od sebe navzájem i pro oddíl jako lasa, stolní hry. Pak už byl nástup na odchod na náměstí na Petra Spáleného a ohňostroj. Po návratu byla večeře a hraní nové stolní hry Kde leží Kotěhůlky. Večer jsme si pustili filmy Sám doma 1 a komedii Sudá a lichá a T.Hillem a B.Spencerem. Po filmech jsme si udělali ještě malou půlnoční vycházku na Březský vrch. Tam jsme se pokochali výhledem na Konici, vyfotili se u mohyly a udělali si ještě náš malinký ohňostroj. Večer byla pak už volná zábava. Ráno byla na programu snídaně a po ní ještě jeden film Kdo hledá poklad, najde přítele. Na závěr jsme zavolali pokřik vlčat i Sokolů a pak už byl rozchod. Příští rok se takto zase na dva dny sejdeme a určitě bude besídka ještě lepší než ta letošní.

Dlouhá verze