Plavání + Tvořivý den v Prostějově 6.12.2008 - krátká verze

Sešli jsme se na vlakovém nádraží v tomto složení: Peťa, Honza, Ráďa, Kuba, Martin, Dáda, Hrom, Michal, Kartágo a ve Ptenském Dvorku k nám přistoupila ještě Jana. Po příjezdu do Prostějova jsme se vydali na náměstí, kde byl rozchod. Pak už ale hurá do lázní, kde jsme se převlékli, osprchovali a hop do bazénu. Ze všeho nejoblíbenější bylo přece jen skákání z kostek do vody. Šipky, bomby, teploměry jsme skákali o stošest. Občas jsme si doplavali do malé hloubky, abychom sváděli zápasy. Po dvou hodinách dovádění jsme se už bohužel museli odebrat do sprch. V hale jsme se pak ještě najedli, napili a zchládli. A nyní už hurá na Tvořivý den. Ve skautské klubovně u hvězdárny, už byla připravená různorodá činnost. Bylo zde například barvení vánočních baněk, výroba postaviček z burských ořechů, korálky, zdobení květináče, výroba přáníček, hlavy s rostoucími vlasy atd. Někteří toho stihli víc a jiní zase míň. Pak už jsme ale museli jít na vlak a domů.

Dlouhá verze