Setkání skautských sběratelů v Olomouci 8.11.2008 - krátká verze

Na sběratelský den do Olomouce jsme jeli v tomto složení: Peťa, Tom, Kuba, Martin, Jarek, Dáda, Michal, Kartágo Honza, Erik , Jana. Po příjezdu do Olomouce jsme se vydali i s ostatními skauty do Právnické auly. První co všechny zaujalo, byl stánek se skautskými potřebami, kde mohli všichni utrácet své úspory. Prodejní výstavu svých obrazů tu měl i bratr L. Rusek – Šaman. Dále jsme mohli obdivovat skautské známky, medaile, knížky a brožurky nebo fotky z obnovy některých míst ve vojenském prostoru Libavá. V 11h bylo pak slosování tomboly a i mezi námi koničáky byli výherci. Po prohlédnutí všeho jsme se vydali na dětské hřiště, které jsme našli po delším putování. Po vyřádění jsme už museli na vlak a zpět domů.

Dlouhá verze