Odkazy

Na této stránce najdeš odkazy na různé stránky se skautským obsahem, ale také stránky našich členů nebo stránky jinak zajímavé a doporučení hodné

Odkaz Popis
Středisko 02
"Děti přírody"

Středisko 03
"Pelikáni"

Středisko 04
Kostelec na Hané
"Petra Bezruče"

Středisko 05
"Járy Kaštila"

Středisko 08
Vrbátky
"Tamatea"

Webové odkazy na stránky oddílů a středisek v prostějovském okrese
Skaut Oficiální stránky skautů a skautek ČR
Pro rodiče - nováčci

Pro rodiče - vlčata a světlušky

Pro rodiče - skauti a skautky

Důležité informace pro rodiče, kteří se chtějí dozvědět, jak to funguje ve skautských oddílech a nejen to
Teepek Webové stránky pro skauty a skautky a nejen pro ně. Najdeš na nich rady jak na počítač, tipy na výlety, náměty na družinovky i volný čas, rady i náměty od ostatních skautů a skautek.
Skautské oddíly v ČR Chceš se přihlásit do skautského oddílu a nevíš o žádném v okolí? Pak klikni na tento odkaz!
Roveři Portál českého roveringu. Spousta zajímavých informací pro odrostlejší i odrostlé ...
Můj oddíl kontaktní a komunikační stránky pro současné i minulé členy nejen skautských oddílů v ČR. Pokud znáte projekt spoluzaci.cz, jste doma. Můžete tu spolu kecat, vystavovat fotky atd.
Konice oficiální stránky města Konice
Skautská křižovatka Na těchto stránkách můžeš najít pozvánky na skautské akce, databázi her, skautských základen na víkendovky, internetový obchod se skautskými publikacemi, obrázky a mnoho dalších zajímavostí. Tak se tam mrkni a uvidíš ;o)
Skautské prodejny Pokud máš zájem o nákup kroje, věcí na tábor, stezky, skautských publikací, nožů a dalších věcí, tak tady je seznam skautských prodejen